Buradasınız

Haberler

Türkoğlu Devlet Hastanesi Yolu Büyükşehir’le Yenilendi

Pazartesi, 04.07.2022

Büyükşehir Belediyesi, Türkoğlu ilçe merkezi ile Dr. Kemal Beyazıt Devlet Hastanesi arasında ulaşımı sağlayan arterde gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarını tamamladı.

‘Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ Temalı Bilgi Yarışması Gerçekleştirilecek

Pazartesi, 04.07.2022

Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle düzenlenen ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ temalı Kahoot Bilgi Yarışması 7 Temmuz Perşembe günü katılımcılarla buluşacak.

Çocuklar ‘Ormanlar Kralı Aslan’ı Çok Sevdi

Pazartesi, 04.07.2022

Büyükşehir Belediyesi, ‘Ormanlar Kralı Aslan’ adlı maskotlu tiyatro gösterisini çocuklarla buluşturdu. Miniklerin doyasıya eğlendiği etkinlik ebeveynlerden de tam not aldı.

“Sürdürülebilir Su Varlığını Sağlamayı Hedefliyoruz”

Pazartesi, 04.07.2022

İklim değişikliği ve kuraklığa bağlı olarak değişkenlik gösteren mevcut su durumunun değerlendirilmesi için gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Güngör, “Şehrimizde sürdürülebilir su varlığını sağlamak için paydaşlarımızla birlikte çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Pazarcık’ta Mahalle ve Oba Yollarının Standardı Artırılıyor

Pazartesi, 04.07.2022

Büyükşehir Belediyesi, Pazarcık’ta muhtelif mahallelerde yol yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla ilçede toplamda 20 kilometre uzunluğundaki mahalle ve oba yolu yenilendi.

Şehir Meydanı’na Hak Sahiplerinden Destek

Pazartesi, 04.07.2022

Büyükşehir Belediyesi ile Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı iş birliğiyle sürdürülen Şehir Meydanı projesine bölgedeki hak sahiplerinden de destek geldi. Vatandaşlar, yapılan bilgilendirmeden memnuniyet duyduklarını belirterek herhangi bir mağduriyet yaşanmayacağına inandıklarını ifade etti.

Geri Dönüşüm Fabrikasında Çıkan Yangın Kontrol Altına Alındı

Pazar, 03.07.2022

Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren geri dönüşüm fabrikasında meydana gelen yangına müdahale çalışmalarını bizzat takip eden Başkan Güngör, “Küçük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren geri dönüşüm fabrikasında meydana gelen yangına itfaiye ekiplerimiz tarafından anında müdahale edildi. Çok şükür yangın kısa zamanda kontrol altına alındı ve can kaybı yaşanmadı. Tüm ekiplerimize göstermiş oldukları yoğun gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Fabrika sahiplerimize ve çalışanlarına da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Yeni Dünya Düzeninde Türkiye İçin Riskler ve Fırsatlar Konuşuldu

Pazar, 03.07.2022

Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarının katılımıyla gerçekleştirilen ‘Yeni Dünya Düzeninde Türkiye İçin Riskler ve Fırsatlar’ adlı panele katılan Başkan Güngör, “Ülkemiz gün geçtikçe bölgede daha aktif rol oynayarak bölgemiz ve dünya için son derece önemli bir aktör olmaya devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz pek çok alanda önemli aşamalar kat etti. Kahramanmaraş’ımız da kurtuluş mücadelesinin öncü şehri ve istiklal madalyalı tek şehir olarak ülkemizin kırmızı çizgilerine son derece önem veren bir şehirdir” dedi.

Başkan Güngör, Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarını Makamında Ağırladı

Pazar, 03.07.2022

Yeni Dünya Düzeninde Türkiye İçin Riskler ve Fırsatlar konulu panele katılmak için şehre gelen Cumhurbaşkanı Başdanışmanlarını makamında ağırlayan Başkan Güngör, “Misafirlerimize, şehrimizde devam eden ve planlanan yatırımlar ile ilgili sunum yaptık” dedi.

Muhtarlardan Başkan Güngör’e Ziyaret

Cumartesi, 02.07.2022

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Elbistan ve Türkoğlu’nda görev yapan muhtarları makamında ağırladı.

Sayfalar