Buradasınız

Haberler

Kahramanmaraş Gıda İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti Toplandı

Pazartesi, 25.09.2023

Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Türkoğlu’nda kurulacak Kahramanmaraş Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısı düzenlendi. Gıda OSB’ye ilişkin süreçler değerlendirilirken; Yeni Müteşebbis Heyet Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin seçimi de gerçekleştirildi.

Büyükşehir, Elbistan’da Kırsal Mahallelerin Ulaşımını İyileştiriyor

Pazartesi, 25.09.2023

Büyükşehir Belediyesi, Elbistan’ın kırsal mahallelerinden Aksakal, Beştepe ve Gökçek’e ulaşım sağlayan arterlerde bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

‘Çözüm Bakanlığı’na Miniklerden Büyük İlgi

Pazartesi, 25.09.2023

Büyükşehir Belediyesi ve Hollanda Büyükelçiliği iş birliğiyle düzenlenen ‘Çözüm Bakanlığı’ adlı tiyatro gösterisi, NFK Kültür Merkezi’nin yanı sıra Afşin ve Göksun’da da minikler için sahne aldı. Çocukların büyük bir ilgiyle takip ettiği gösteri, ebeveynlerin de takdirini kazandı.

Başkan Güngör, Ilıca’da Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Pazartesi, 25.09.2023

Vali Mükerrem Ünlüer ile Ilıca’yı ziyaret eden Başkan Hayrettin Güngör, “Ilıca’nın turizm potansiyelini artırmak için yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bölgeye ulaşım sağlayan yolumuzu yeniledik. İnşallah buraya kazandıracağımız otel ve kongre merkeziyle Ilıca’nın katma değerini çok daha fazla artıracağız” dedi.

‘Çözüm Bakanlığı’ Gösterisi NFK’da Minikler İçin Sahne Alacak

Cuma, 22.09.2023

Büyükşehir Belediyesi ve Hollanda Büyükelçiliği iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında düzenlenen ‘Çözüm Bakanlığı’ adlı tiyatro gösterisi, 24 Eylül Pazar günü NFK Kültür Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gösteriye tüm çocuklar davet edildi.

Büyükşehir’le Huzur Dolu Bir Gün Geçirdiler

Cuma, 22.09.2023

Büyükşehir Belediyesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına yönelik Menzelet Mesire Alanı’nda bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Katılımcılar, programdan duyduğu memnuniyeti belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Güngör, Bakan Yardımcısı Gürgen’le Çalışmaları Yerinde İnceledi

Cuma, 22.09.2023

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile sahada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hayrettin Güngör, “Alt ve üstyapısı, sosyal donatıları, yeşil alanları, sanayi bölgesi ve tarihi yapılarıyla çok daha dirençli bir Kahramanmaraş inşa ediyoruz” dedi.

Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Kayası’nda hayata geçirdiği Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde son rötuşlar yapılıyor. İnşa, çevre düzenleme ve peyzaj uygulamalarının kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla tesisin Ekim ayı içerisinde hizmete sunulması hedefleniyor.

‘Yeni Kahramanmaraş’ın İnşa Süreci Değerlendirildi

Perşembe, 21.09.2023

Alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehre gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile Valilikte istişare ve değerlendirme toplantısına katılan Başkan Güngör, “Tüm kurum ve kuruluşlarımızla Yeni Kahramanmaraş’ın inşası noktasında gayretimizi sürdürüyoruz” dedi.

Büyükşehir’den Alzheimer Günü’nde Gönüllere Dokunan Ziyaretler

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü’nde farkındalık oluşturmak ve hastalığa dikkat çekmek için Alzheimer hastalarını ziyaret etti.

Sayfalar