Buradasınız

Haberler

Başkan Güngör Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

Çarşamba, 29.06.2022

AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği Kahramanmaraş Şubesi’ni ziyaret eden Başkan Güngör, “Şehit ailelerimiz ve gazilerimizle aramızda köprü vazifesi gören Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği’ni ziyaret ederek gazilerimiz ve şehit ailelerimizle bir araya geldik” dedi.

“Gençlerimiz İçin Projeler Üretmeye Devam Edeceğiz”

Çarşamba, 29.06.2022

İstişare toplantısında öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Güngör, “Şehrimizde eğitim altyapımızı geliştirmek için paydaşlarımızla birlikte projeler üretmeyi sürdüreceğiz. Geleceğimizim teminatı gençlerimizi geleceğe hazırlamak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“Spor ve Sporcunun Yanındayız”

Çarşamba, 29.06.2022

Spor Okulları açılış programına katılan Başkan Hayrettin Güngör, “Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman spor ve sporcunun yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Gençlerimizin yaz tatillerini daha eğlenceli ve verimli şekilde değerlendirmelerini sağlamak için Büyükşehir Belediyesi olarak Yaz Spor Okulları düzenliyoruz. 8 – 13 yaş aralığındaki gençlerimiz bu okullarda farklı branşlarda eğitim alarak kendilerini geliştirme imkânı buluyor. Şehrimiz ve hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kahramanmaraş Ulaşımı Nefes Alacak

Çarşamba, 29.06.2022

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ile şehir genelinde devam eden ulaşım yatırımlarını inceleyen AK Parti Grup Başkan Vekili Mahir Ünal, “Bu yatırımlar şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak projeler.  İnşallah bu ulaşım yatırımlarıyla şehrimizin trafik açısından adeta nefes alması sağlanacak” dedi.

Şair Erzincanlı ile Naat – ı Şerif Dinletisi

Çarşamba, 29.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, 30 Haziran Perşembe günü Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde Şair Dursun Ali Erzincanlı ile Naat – ı Şerif dinletisi gerçekleştirecek. Saat 20.30’da başlayacak etkinliğe tüm vatandaşlar davet edildi.

Büğlek Caddesi’nin Standardı Artırılıyor

Salı, 28.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu’nda bulunan Büğlek Caddesi’nin muhtelif kısımlarında genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Çalışma gerçekleştirilen bölgelerin genişliği 6 metreden 16 metreye çıkarılıyor.

Şehrin Ulaşım Altyapısı Büyükşehir’le Güçleniyor

Salı, 28.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Adana Servis Yolu’nda yenileme çalışmalarını sürdürüyor. 550 metre uzunluğunda ve 11 metre genişliğindeki kısımda gerçekleştirilen yenileme çalışmalarında sona gelindi.

Büyükşehir Çağlayancerit Yolunda Yenileme Çalışmalarını Tamamladı

Salı, 28.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu Ayaklıcaoluk Mahallesi’nde Ayvalı İçmesuyu Arıtma Tesisi önündeki arterde yenileme çalışmalarını tamamladı.

Büyükşehir’den Yeni Kitap: “Kahramanmaraş Evliyaları”

Salı, 28.06.2022

Büyükşehir Belediyesi’nin yeni yayını Kahramanmaraş Evliyaları kitabının tanıtım programı gerçekleştirildi. Etkinlikle Yazar Tahir Gören, Büyükşehir Kültür Yayınları’ndan çıkan yeni kitabı sevenleri için imzaladı.

Kahramanmaraş Günleri’ne Yoğun İlgi

Pazartesi, 27.06.2022

Büyükşehir Belediyesi ve MARAŞFED iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Memleket Günleri – Kahramanmaraşlılar Buluşuyor’ programı noktalandı. İstanbul Yenikapı etkinlik alanında kurulan stantlarda Kahramanmaraş’ın yöresel lezzetleri, geleneksel el sanatları binlerce ziyaretçinin beğenisine sunuldu.

Sayfalar