Buradasınız

Haberler

Büyükşehir, Sıfır Atık ve İklim Değişikliği Farkındalığı Oluşturuyor

Cumartesi, 02.03.2024

Büyükşehir Belediyesi, iklim değişikliği ve sıfır atığa dikkat çekmek için seminer düzenledi. Seminerde öğrencilere; israfın önlenmesi, kaynakların verimli kullanılması, iklim değişikliğinin çevreye ve günlük hayatımıza etkisi gibi hayati pek çok konuya ilişkin bilgiler aktarıldı.

Başkan Güngör: “Güneşli Kocabaş Sitesi, TOKİ Tarafından Yerinde Yapılacak”

Cuma, 01.03.2024

Dulkadiroğlu ilçesinde bulunan Güneşli Kocabaş Sitesi’nin TOKİ tarafından yerinde yapılacağını müjdeleyen Başkan Güngör, “Doğukent ve Güneşevler’in ardından Güneşli Kocabaş Sitesi de TOKİ tarafından yerinde yapılacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

Büyükşehir İtfaiyesi, Yangına Müdahale Eğitimlerini Sürdürüyor

Cuma, 01.03.2024

Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, şehir merkezi ve ilçelerde okulları ziyaret ederek afet ve acil durumlara ilişkin öğrencilere bilgiler aktardı.

Şehir Merkezinde Kentsel Tasarım Projesi İnşası Hızla Devam Ediyor

Perşembe, 29.02.2024

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından şehir merkezinde başlatılan Kentsel Tasarım Projesi hızla yükseliyor. Başkan Güngör, “Proje kapsamında şehir merkezimize toplam 10 bin konut ve iş yeri kazandırılıyor” dedi.

Başkan Güngör, Ankara’da Birlik Temsilcilerine Şehirdeki Güncel Durumu Anlattı

Perşembe, 29.02.2024

Ankara’da düzenlenen Deprem Sonrası Kapsayıcı Kentsel İyileşme İçin Belediye Projeleri programına katılan Başkan Güngör, “6 Şubat depremlerinin üzerinden 1 yılı aşkın bir süre geçti. Hamdolsun bu süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok büyük ilerlemeler kat ettik. Gerek deprem anında gerekse deprem sonrası süreçte yanımızda olan, destek veren herkese şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Çamlıca Turizm Tesisleri Hizmete Alınıyor

Çarşamba, 28.02.2024

Büyükşehir Belediyesi tarafından Pınarbaşı mevkiinde hayata geçirilen Çamlıca Turizm Tesisleri’nin inşası tamamlandı. Çevre düzenleme ve peyzaj uygulamalarının ardından yeni yatırımın kısa süre içerisinde hizmete alınması planlanıyor.

Başkan Güngör: “31 Mart’ta Cumhur İttifakına En Yüksek Desteği Vereceğiz”

Çarşamba, 28.02.2024

Afşin ve Göksun’da Cumhur İttifakı Seçim Ofisinin açılışına katılan Başkan Güngör, “5 yıl önce Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ve hemşehrilerimizin destekleriyle bu kadim şehrin Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini devraldık. Şehrimize, ilçelerimize, kırsal mahallelerimize çok ciddi yatırımlar kazandırdık. Tabi bu bir bayrak yarışı. İnşallah 31 Mart’ta bu görevi Fırat Görgel kardeşimize devredeceğiz” dedi.

Bakan Özhaseki ve Başkan Güngör, Kapalı Çarşı Esnafıyla Buluştu

Salı, 27.02.2024

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Kapalı Çarşı esnafını ziyaret eden Başkan Güngör, “İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde; alt ve üstyapısı, sosyal donatıları, yeşil alanları, sağlık ve eğitim tesisleriyle yeni Kahramanmaraş’ı çok kısa sürede inşa edeceğiz” dedi.

Bakan Özhaseki’nin Katılımıyla Pazarcık’ta Seçim Ofisinin Açılışı Yapıldı

Pazartesi, 26.02.2024

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Pazarcık’ta Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına katıldı.

Başkan Güngör: “Daima Yanımızda Olan Hemşehrilerimize Şükranlarımızı Sunuyoruz”

Pazartesi, 26.02.2024

Ekinözü, Çağlayancerit ve Türkoğlu’nda Cumhur İttifakı Seçim Ofisinin açılışına katılan Başkan Güngör, “Çok büyük zorluklarla karşı karşıya kalmamıza rağmen hamdolsun bu şehrin emanetine zeval getirmedik. Görev süremiz boyunca hemşehrilerimizin desteğini hep yanımızda hissettik. İnşallah 31 Mart’ta Kahramanmaraş’ımızda Cumhur İttifakımıza en yüksek desteği sağlayacağız” dedi.

Sayfalar