Buradasınız

Haydi Çocuklar Tiyatroya!

Pazar, 10.04.2022

Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin ara tatilde daha eğlenceli vakit geçirmeleri için çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu kapsamda, 11 Nisan Pazartesi günü Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde ‘Karne Heyecanı’ adlı çocuk tiyatrosu, masal saati ve yüz boyama etkinlikleri öğrencilerle buluşacak.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinliklerini aralıksız sürdürüyor. Okulların ara tatile girmesiyle birlikte hafta boyunca minikler için çeşitli tiyatro gösterileri, masal saati ve yüz boyama etkinlikleri düzenlenecek. Bu kapsamda, 11 Nisan Pazartesi günü (yarın) ‘Karne Heyecanı’ adlı çocuk tiyatrosu sahnelenecek. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde sahnelenecek oyun saat 13.00 ve 15.00’te iki seans şeklinde miniklerle buluşacak. Oyunun ücretsiz giriş biletleri Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nden temin edilebiliyor.

Masal Saati ve Yüz Boyama Etkinliği

11 Nisan Pazartesi günü ‘Karne Heyecanı’ adlı tiyatro gösterisinin yanı sıra yine Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde 12.00 – 13.00 saatleri arasında yüz boyama etkinliği ile saat 16.30’da masal saati miniklerle buluşacak. Kültür Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, tüm minikler etkinliklere davetlidir denildi.