Buradasınız

Minikler Keloğlan’la Eğlenceye Doydu

Pazartesi, 31.01.2022

Büyükşehir Belediyesi Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Keloğlan İş Başında’ adlı çocuk tiyatrosu minik izleyicilerle buluştu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ocak Kültür Sanat Etkinlikleri, tiyatro oyunu ile sona erdi. Etkinlik takvimi kapsamında ‘Keloğlan İş Başında’ adlı çocuk oyunu minik izleyicilerle buluştu. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde iki seans şeklinde gerçekleştirilen etkinlik çocuklar tarafından ilgiyle takip edildi. Minikleri eğlendiren tek perdeli oyun, ebeveynlere de öğretici mesajlar verdi.

Aylık Etkinlikler Devam Edecek

Kültür, Spor ve Turizm Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Ocak Kültür Sanat Etkinliklerimiz kapsamında birbirinden değerli yazar ve sanatçıları şehrimizde misafir ettik. Konferanstan söyleşiye, konserlerden sergiye ve tiyatro oyunlarına kadar gerçekleştirdiğimiz etkinliklere 7’den 70’e tüm hemşehrilerimiz ilgi gösterdi. Büyükşehir Belediyesi olarak aylık hazırladığımız kültür sanat etkinliklerimiz devam edecek” ifadeleri kullanıldı. 

Haber videoları: