Buradasınız

Büyükşehir’den Doğum Günü Pastası

Pazar, 19.04.2020

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma yasağı gününde engelli, yaşlı ve yetimlere doğum günü pastası ile sürpriz yaptı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi koronavirüs salgını kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı gününde engelli, yaşlı ve yetimlere doğum günü pastası ile sürpriz yaptı.

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri engelli, yaşlı ve yetimleri evlerinde ziyaret ederek, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün selamını ileterek hediyeleri takdim ettiler.

10 Aile Ziyaret Edildi

Konu ile ilgili olarak Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Tuğba Gökçen yaptığı açıklamada: “Sokağa çıkma yasağının olduğu bu günde Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’ün talimatları ile iki ekip şeklinde vatandaşlarımızın evlerini ziyaret edip 5 tane yetim aile, 3 tane engelli aile ve 2 tane de yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret ederek onların morallerini artırmak amacıyla hediyelerini teslim ettik. Başkanımız Hayrettin Güngör’ün selamlarını ilettik.Güzel bir gün oldu. Biz onlar için dışarıdayız, onlarda lütfen evlerinde kalmaya devam etsinler” diye konuştu.

Haber videoları: