Buradasınız

İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı

Sahadan Veri Toplama ve Girişi, Bina Ölçümü, Sınır Sayısallaştırma Hizmeti

1 Adet Sahadan Veri Toplama ve Girişi, Bina Ölçümü, Sınır Sayısallaştırma Hizmeti Alımı 

Yukarıda yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez.

AFŞİN’E NAZIM İMAR PLANI

Cuma, 15.04.2016

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nce Afşin İlçesi için hazırlattırılan 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı için itiraz süresinin başladığı belirtildi.

İTİRAZ DİLEKÇELERİNDE SON GÜN:14 OCAK 2016

Perşembe, 24.12.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Elbistan İlçesi 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planına itiraz dilekçelerinin 14 Ocak 2016 tarihi mesai bitimine kadar verileceği belirtildi.

Eloksal Kaplı Alüminyum Levha, Alüminyum Alikobant Kompozit Sokak Levhaları ve Galvaniz Kaplı Boru Alım işi

Eloksal Kaplı Alüminyum Levha, Alüminyum Alikobant Kompozit Sokak Levhaları ve Galvaniz Kaplı Boru Alımı (8Kalem)

Yukarıda yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez.

ELBİSTAN’A YENİ İMAR PLANI

Çarşamba, 21.10.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Elbistan ilçesi için yeni bir imar planı hazırladı. Elbistan İlçesi’nin merkezini kapsayan 1/5000’lik nazım imar planı Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nce onaylanmasının ardından askıya çıkarıldı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN MOZAİK YOLU’NA DESTEK

Çarşamba, 07.10.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Germenicia Antik Kenti Mozaikleri’nin tanıtımına yönelik başlatılacak Mozaik Yolu projesine destek veriyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA ÇALIŞMASI

Perşembe, 30.04.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kahramanmaraş’ın düşman işgalinde kurtuluşunda önemli bir yere sahip olan Sütçü İmam Olayı’nı anlatacak mekanları yeniden inşaa ediyor.

SOKAK TABELALARI DEĞİŞTİRİLİYOR

Salı, 03.03.2015
Kahramanmaraş’ın büyükşehir statüsüne kavuşmasının ardından sokakları gösteren tabelaların değiştirilmeye başlandığı belirtildi.

Melike ÖZDEMİR

01.02.1980 Kahramanmaraş Doğumlu olan Orta ve Lise Eğitimini Çukurova Elektrik Anadolu Lisesinde tamamlayan. 1997-2001 Gaziantep Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitim gören ve 2001 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde yüksek lisansına başlayıp 2004 yılına kadar K.S.Ü de Araştırma görevlisi olarak görev yaptıktan sonra 2004 Aralık ayında  Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü Mühendis Kadraosuna naklen Geçiş Yapmıştır.

Sayfalar

Paylaşın