Buradasınız

GAZİOSMANPAŞA’DA DONDURMA ŞOVU

Çarşamba, 13.09.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan 1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali kapsamında yurt gezisine çıkan Dondurma Tanıtım Tırı’nın dördüncü durağı İstanbul Gaziosmanpaşa oldu.

Gaziosmanpaşa’da Belediye Meydanı’nda 12 Eylül 2017 tarihinde saat 16.00-19.00 arasında hizmet veren Dondurma Tırı’na Gaziosmanpaşalılar ve orada ikamet eden Kahramanmaraşlılar akın ettiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü’nce organize edilen programda Gaziosmanpaşa Belediye Meydanını dolduran Gaziosmanpaşalılar Dondurma Tırı’ndan dağıtılan hakiki dövme Maraş Dondurması için uzun kuyruklar oluşturarak Kahramanmaraş Dondurma Festivaline verdikleri önemi gösterdiler.

Gaziosmanpaşa’dan Bursa’ya hareket eden Dondurma Tanıtım Tırı 13 Eylül 2017  tarihinde Bursa Kent Meydanı’nda saat 16.00-19.00 arasında hizmet verecek.

Dondurma Tırı’nın diğer il gezileri ise şu şekilde: 14 Eylül İzmir, 16 Eylül Ankara, 17 Eylül Konya, 18 Eylül Antalya, 19 Eylül Mersin, 20 Eylül Hatay ve 21 Eylül Gaziantep.

Paylaşın

Haberdar Olun

Haber bildirimlerini, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alabilirsiniz.