Buradasınız

BURSALI’LARDAN DONDURMA FESTİVALİNE DESTEK

Çarşamba, 13.09.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan 1. Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma ve Kültür Sanat Festivali kapsamında yurt gezisine çıkan Dondurma Tanıtım Tırı’nın beşinci durağı Bursa oldu.

Bursa Kent Meydanı’nda 13 Eylül 2017 tarihinde saat 16.00-19.00 arasında hizmet veren Dondurma Tırı’na Bursalılar oldukça yoğun ilgi gösterdiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kültür ve Turizm Şube Müdürlüğü’nce organize edilen programda Bursa Kent Meydanını dolduran Bursalılar Dondurma Tırı’ndan dağıtılan hakiki dövme Maraş Dondurması için uzun kuyruklar oluşturarak KahramanmaraşDondurma Festivaline verdikleri önemi gösterdiler.

Maraş Dondurmasını keyifle yiyen Bursalılar Kent Meydanı’nda halayla çekerek kolbastı oynayarak gönüllerince eğlendiler.

Bursa’dan İzmir’e hareket eden Dondurma Tanıtım Tırı 14 Eylül 2017  tarihinde İzmirli’lere Konak Myedanı’nda saat 16.00-19.00 arasında hizmet verecek.

Dondurma Tırı’nın diğer il gezileri ise şu şekilde: 16 Eylül Ankara, 17 Eylül Konya, 18 Eylül Antalya, 19 Eylül Mersin, 20 Eylül Hatay ve 21 Eylül Gaziantep.

Paylaşın

Haberdar Olun

Haber bildirimlerini, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alabilirsiniz.