Buradasınız

Haberler

ANDIRIN GENÇLİK MERKEZİ İNŞAATI TAMAM

Cuma, 16.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Andırın Gençlik Merkezi inşaatında çalışmalar tamamlandı ve iç kısım dekor çalışmaları devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi  tarafından Andırın ilçesine yapılmakta olan Gençlik Merkezi iki kattan oluşmaktadır.

BAŞKAN ERKOÇ: “MAKRO ÜRETİME VAR MISINIZ?”

Cuma, 16.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İsrafı Önleme Vakfı iş birliği ile düzenlenen Mikrokredi Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

EKSTREM SPOR TESİSLERİ GELİYOR

Cuma, 16.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Kapıçam Tabiat Parkı’nda 70 bin metre kare alan içerisine kurulacak olan Ekstrem Spor Tesisleri’nin tanıtım toplantısı yapıldı.

ÇANAKKALE SAVAŞ MALZEMELERİ MÜZESİ KAHRAMANMARAŞ’TA…

Çarşamba, 14.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi içerisinde Çanakkale Savaş Malzemeleri bulunan özel müzeye ev sahipliği yapacak.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ŞEHİT VE GAZİLERİ ANMA KONSERİ

Çarşamba, 14.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 18 Mart Çanakkale Zaferi münasebetiyle bir anma konseri düzenlenecek.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELSİZ KAR FESTİVALİ

Çarşamba, 14.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Yedikuyular Kayak Merkezi’nde engelli vatandaşlara yönelik 1. Engelsiz Kar Festivali düzenledi.

Yedikuyular Kayak Merkezi’nde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından dün düzenlenen 1. Engelsiz Kar Festivali’ne engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

BAŞKAN ERKOÇ: “GÜREŞÇİLERİMİZDEN OLİMPİYAT ŞAMPİYONLUĞU BEKLİYORUZ”

Salı, 13.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Erzurum’dan 7 madalya ile dönen Güreş Takımını makamında kabul etti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİSİ 13 MART’TA TOPLANDI

Salı, 13.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşmek üzere 13 Mart 2018 Salı günü saat 13.30’da toplandı.

Başkanvekili Cemal Tanrıverdi başkanlığında toplanan Büyükşehir Belediye Meclisi gündeminde bulunan maddeleri görüşerek karara bağladı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘OKUMAYA TUTSAK DEĞİLİZ’ ETKİNLİĞİ

Salı, 13.03.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Okumaya Tutsak Değiliz etkinliği kapsamında Türkoğlu Açık Cezaevi Kütüphanesi ziyaret edilerek kitap hediye edildi ve mahkûmlara konferans verildi.

ALIÇSEKİSİ CADDESİNE SICAK ASFALT

Pazartesi, 12.03.2018

Yol yapım ve onarım çalışmaları kapsamında çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Alıçsekisi Caddesini sıcak asfaltla buluşturdu.

Sayfalar

Paylaşın

Haberdar Olun

Haber bildirimlerini, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alabilirsiniz.